دستورالعمل هایی که به کارتون میاد

چرا شب‌تاب؟

جوابش خیلی راحته: چون شب‌تاب یه ابزار بسیار سرگرم‌کننده‌ایه که هم بچه‌ها و هم مامان باباهاشون دوستش دارن.

شب‌تاب با پروژکتوری زیبا، جلوه‌های صوتی که داره و لبخند مهربونی که خودش رو لب داره، خوندن قصه رو به لحظات زیبایی تبدیل میکنه که هم بچه‌ها و هم والدینشون مشتاقانه منتظر اونن.

کتاب‌ها و قصه های بچه‌ها، تغییر زیادی نسبت به سال‌های قبل نکرده و فقط به سمت دیجیتالی شدن رفته، که بچه ها قصه‌ها رو یا بوسیله گوشی و یا با تبلت میتونن بخونن و یا بشنون! که همین باعث فعال شدن ذهن بچه‌ها قبل از خواب میشه، لحظاتی که هرچه بیشتر نیاز هست تا ذهن بچه ارومتر بشه و از حضور مامان باباهاشون لذت ببرنو دلگرم بشن!

شب‌تاب برای پرکردن شکاف بین کتاب‌های سنتی و دیجیتال طراحی شده و تجربه قصه‌گویی جادویی و همه‌جانبه‌ای رو ایجاد می‌کنه که تخیل کودک دلبندتون رو تقویت می‌کنه.

 

خوندن قصه با شب‌تاب، نه تنها کودکتون رو جذب میکنه، بلکه با استفاده از جلوه های بصری و صوتی مخصوص خودش، میتونه به ذهن سیال اونا کمک کنه تا بهتر و بیشتر با داستان مانوس بشن و تو فضای اون حضور داشته باشن.

وقتی که داستان را به کمک شب‌تاب می‌خونین، میتونین براحتی روی اون تمرکز کنین و با روح کلمات آشنا بشینو و ارتباط بگیرین.

بسته هاي اوليه

بسته های آغازین شامل یک ميني پروژکتور شب‌تاب، سه حلقه داستانی، راهنمای استفاده (بروشور) كه داخل جعبه اصلي شب‌تاب خدمتتون ارايه ميشه

چگونه کار می کند

  1. بعد از اینکه اپلیکیشن شب تاب رو روی گوشیتون نصب کردین (دانلود از سایت شب تاب یا از هر منبع دیگه ای)، نوبت به گذاشتن حلقه قصه توی شب تاب میرسه. به شکلی که پایه کوچک پشت حلقه قصه، داخل ریل شب تاب جا بگیره.
  2. دقت کنین تا حلقه قصه از جهت فلش سیاه وارد شب تاب بشه و از قرارگرفتن دقیق حلقه مطمئن بشین.
  3. حالا با فشار دادن گیره ی سرِ شب تاب، اونو روی گوشیتون بذارین.
  4. طوری شب تاب گذاشته میشه که دریچه لنزش روی فلش گوشیتون بیفته.
  5. حالا وقت خاموش کردن چراغاست!
  6. بعد از باز کردن برنامه و انجام مراحل اون، میتونین با استفاده از لنز جلوی شب تاب، تصویر رو واضح کنین.
  7. حالا با چرخوندن حلقه قصه، از دیدن قصه لذت ببرین.
اسکرول به بالا